משרדנו מייצג תובעים ונתבעים בתביעות בגין נזקי גוף ו/או נזקי רכוש שמקורן בתאונות דרכים (מכח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים), בתאונות עבודה בתאונות נפילה והחלקה, במחלות מקצוע או בכל אירוע תאונתי אשר נגרם בשל מפגע, היעדר מיגון, ציוד לקוי, היעדר אזהרה והדרכה, מחדל, רשלנות (מכח פק' הנזיקין) או הפרת חובה חקוקה מצד גורם כלשהוא.

משרדנו מייצג תובעים, חברות ביטוח ונתבעים פרטיים ללא ביטוח. למשרד מומחיות של שנים רבות בניהול מו"מ מול חברות ביטוח ועורכי דין ובניהול תיקים בערכאות השיפוטיות השונות החל מבתי הדין לעבודה ובתי משפט השלום ועד לבית המשפט העליון.

משרדנו עסק ועוסק בתביעות רשלנות מקצועית בתחומי הרפואה, ההנדסה, החקלאות, השמאות, ראיית חשבון ועוד. לשם כך אנו נעזרים בחוות דעת מקצועיות לצורך הגשת כתבי התביעה או הגנה מפני תביעות בתחומים אלה. חוות הדעת נועדו להוכיח או לסתור את קיומה של הרשלנות וכן להוכיח או לסתור קשר סיבתי בין ההתנהגות הרשלנות של בעל המקצוע לבין הנזק הנטען.

בתחום תביעות הרכוש, אנו מייצגים תובעים ונתבעים בנזקים שנגרמים לרכב, לבית עסק, לדירה או מפעל כתוצאה מדליקה או מהצפה או מפעולה של בעל מלאכה חיצוני ו/או של עובד ו/או של צד שלישי שגרם לנזק.
הנזקים יכולים להתבטא בנזק ישיר לנכס ו/או בנזק עקיף כגון אובדן רווחים, פגיעה במלאי, ירידת ערך, פגיעה במוניטין וכד'.
גם כאן אנו נעזרים בחוות דעת מקצועיות של מומחים כגון מומחי בטיחות, מומחי דליקות, הידרולוגים, שמאים, אגרונומים ועוד.